Jedną z najpopularniejszych dostępnych w naszym asortymencie technologii jest oczywiście fotowoltaika. Zapewniamy, że zakup nowoczesnych paneli słonecznych niesie ze sobą wiele istotnych korzyści. Jest to doskonały sposób nie tylko na znaczące obniżenie, czy wręcz zredukowanie do zera rachunków za prąd, ale także na zagwarantowanie sobie pełnej energetycznej niezależności. Instalacja świetnie sprawdza się przede wszystkim w przypadku domów jednorodzinnych. Ogniwa mogą zostać zamontowane zarówno na połaci dachowej, jak i na gruncie – przy wykorzystaniu specjalnego stelażu.

Ogromną zaletę fotowoltaiki stanowi fakt, że funkcjonuje ona przez cały rok – i to bez żadnego negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Zapewniamy, że rzetelnie zaprojektowany i indywidualnie dopasowany do gospodarstwa domowego system w pełni realizuje zapotrzebowanie budynku na energię. Zazwyczaj pozwala nawet uzyskać prąd nadmiarowy.

W takim przypadku użytkownik indywidualny nie musi obawiać się, że nadwyżka nie zostanie wykorzystana. Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, wytworzona nadwyżka zostaje przekazana do sieci, z której może zostać odebrana. To niezwykle przydatne rozwiązanie w okresie jesienno-zimowym, kiedy zapotrzebowanie na prąd okazuje się wyższe niż np. latem. Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że nasza fotowoltaika spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców! Swoje usługi kierujemy do mieszkańców Gliwic oraz najbliższych okolic miasta.

Indywidualna wycena paneli fotowoltaicznych

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje fotowoltaika na dom jednorodzinny. Cena uzależniona jest od wielu zmiennych. Z tego właśnie powodu wszyscy zainteresowani instalacją paneli klienci z Gliwic oraz okolic mogą liczyć na indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dbamy o kompleksowy wymiar obsługi, dlatego też przygotowany przez naszych specjalistów kosztorys wykonywany jest bardzo precyzyjnie. Dzięki temu zaplanowanie inwestycji staje się oczywiście znacznie łatwiejsze.

Fotowoltaika Gliwice