Fotowoltaika Będzin

Jeśli interesują Państwa nowoczesna fotowoltaika i pompy ciepła, nasza oferta, skierowana także do Klientów z Będzina, z pewnością Was zainteresuje. DS Energy to firma specjalizująca się w technologii OZE. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania, których koszt uruchomienia zwraca się w ciągu kilku lat użytkowania, generując przy tym realne oszczędności na energii cieplnej i elektrycznej. Nasze propozycje obejmują urządzenia pochodzące od najlepszych światowych producentów oraz profesjonalny montaż, wykonany przez wykwalifikowane ekipy instalacyjne.

Technologia OZE obecnie staje się coraz bardziej popularna. Wynika to nie tylko z faktu, że można realnie zmniejszyć rachunki za prąd, ale przede wszystkim z kwestii ekologicznych. Stale wzrastająca świadomość społeczeństwa dotycząca naszego wpływu na klimat i przyrodę w ogóle sprawia, że wielu inwestorów z Będzina decyduje się na montaż fotowoltaiki i pomp ciepła. W tej grupie mogą być również Państwo, dlatego gorąco zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Fotowoltaika Będzin – energia ze słońca

W naszych czasach panele słoneczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony inwestorów. Montowane na dachach, jak i specjalnych stelażach bezpośrednio przy gruncie, gwarantują pobór energii z niewyczerpanego źródła, jakim jest słońce. Aby jednak fotowoltaika działała w pełni sprawnie, urządzenia powinny być najwyższej jakości, a panele muszą być zainstalowane zgodnie z najwyższymi standardami.

Jako specjaliści z zakresu technologii solarnej dostarczamy rozwiązania pochodzące od renomowanych producentów. Jesteśmy bezpośrednimi importerami, co pozwala zaproponować atrakcyjniejsze ceny za fotowoltaikę. Dysponujemy własnymi ekipami montażowymi, więc macie Państwo gwarancję profesjonalnej instalacji. Niezależnie, czy ma ona odbyć się na dopiero powstającym domu czy też na istniejącym już budynku – wykonamy ją w pełni fachowo, bez niszczenia obecnej infrastruktury. Co ważne, fotowoltaika może być zastosowana zarówno na blachodachówce, goncie bitumicznym, jak i dachówce ceramicznej.

Instalacja fotowoltaiczna w Będzinie – technologia bezpieczna człowiekowi i przyjazna dla środowiska

Proponowana przez naszą firmę w Będzinie fotowoltaika jest bezpieczna ludziom, zwierzętom oraz przyjazna dla ekosystemu. Żywotność ogniw słonecznych wynosi średnio 25-30 lat. Zużyte podzespoły można poddać procesowi recyklingu. Specjaliści z DS Energy pomogą skonfigurować wydajną instalację fotowoltaiczną, która przez wiele lat będzie efektywnie zamieniała energię słońca na elektryczną. Natomiast układ: kolektory solarne i powietrzna pompa ciepła to także możliwość ogrzewania domu.

Fotowoltaika Będzin – dofinansowanie

Oferowana klientom z Będzina i okolic fotowoltaika to inwestycja, na którą wydatki zwracają się w ciągu kilkunastu lat. Zwrot z inwestycji można znacząco przyspieszyć, w przypadku zdecydowania się na skorzystanie z dofinansowania oferowanego w ramach programów „Czyste Powietrze” i „Mój Prąd”. Kwota dotacji na ogół waha się na poziomie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Ponadto klienci indywidualni oraz rolnicy mogą liczyć na zwrot podatku od montażu paneli słonecznych w ramach ulg podatkowych – odpowiednio termomodernizacyjnej lub inwestycyjnej. Dla przedsiębiorców niewątpliwie korzystną opcją jest wzięcie leasingu na fotowoltaikę. Przedsięwzięcie można również sfinansować za pomocą środków uzyskanych z kredytu. W razie potrzeby specjaliści z naszej firmy pomogą Państwu w wypełnieniu i złożeniu niezbędnych wniosków, na których podstawie można otrzymać dotację.

Również zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła w Będzinie