Fotowoltaika Będzin

Jeśli interesują Państwa nowoczesna fotowoltaika i pompy ciepła, nasza oferta, skierowana także do Klientów z Będzina, z pewnością Was zainteresuje. DS Energy to firma specjalizująca się w technologii OZE. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania, których koszt uruchomienia zwraca się w ciągu kilku lat użytkowania, generując przy tym realne oszczędności na energii cieplnej i elektrycznej. Nasze propozycje obejmują urządzenia pochodzące od najlepszych światowych producentów oraz profesjonalny montaż, wykonany przez wykwalifikowane ekipy instalacyjne.

Technologia OZE obecnie staje się coraz bardziej popularna. Wynika to nie tylko z faktu, że można realnie zmniejszyć rachunki za prąd, ale przede wszystkim z kwestii ekologicznych. Stale wzrastająca świadomość społeczeństwa dotycząca naszego wpływu na klimat i przyrodę w ogóle sprawia, że wielu inwestorów decyduje się na montaż fotowoltaiki i pomp ciepła.

Fotowoltaika – energia ze słońca

W naszych czasach panele słoneczne cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony inwestorów. Montowane na dachach, jak i specjalnych stelażach bezpośrednio przy gruncie, gwarantują pobór energii z niewyczerpanego źródła, jakim jest słońce. Aby jednak fotowoltaika działała w pełni sprawnie, urządzenia powinny być najwyższej jakości, a panele muszą być zainstalowane zgodnie z najwyższymi standardami.

Jako specjaliści z zakresu technologii solarnej dostarczamy rozwiązania pochodzące od renomowanych producentów. Jesteśmy bezpośrednimi importerami, co pozwala zaproponować atrakcyjniejsze ceny za fotowoltaikę. Dysponujemy własnymi ekipami montażowymi, więc macie Państwo gwarancję profesjonalnej instalacji. Niezależnie, czy ma ona odbyć się na dopiero powstającym domu czy też na istniejącym już budynku – wykonamy ją w pełni fachowo, bez niszczenia obecnej infrastruktury. Co ważne, fotowoltaika może być zastosowana zarówno na blachodachówce, goncie bitumicznym, jak i dachówce ceramicznej.

Pompy ciepła – idealny sposób na ogrzanie domu

Coraz popularniejszym rozwiązaniem – zarówno w nowych, jak i istniejących budynkach, są pompy ciepła. To zaawansowane urządzenia pobierające energię cieplną z otoczenia domu. Do najpopularniejszych rodzajów należą gruntowe oraz typu powietrze-woda. Pierwsze z nich używają specjalnych sond zainstalowanych w gruncie na głębokości około 2 metrów, gdzie temperatura pozostaje mniej więcej stała przez cały rok. Dzięki temu taka pompa ciepła doskonale nadaje się zarówno do ogrzewania wody, jak i pomieszczeń, ale i do chłodzenia wnętrza domu w czasie upałów.

Drugi rodzaj, czyli powietrze-woda, jak sama nazwa wskazuje, czerpie energię z powietrza, które następnie jest sprężane. Uzyskane w ten sposób ciepło służy głównie do ogrzewania CWU. Pompy do działania wymagają elektryczności, dlatego najlepiej funkcjonują we współpracy z fotowoltaiką. Dzięki synergii obu tych rozwiązań można maksymalnie obniżyć rachunki za prąd i uzyskać niezależność od zewnętrznych dostawców.

Jeśli interesuje Państwa zakup paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła i szukacie fachowców w Będzinie , którzy specjalizują się w technologii OZE, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że sięgając po nasze propozycje, zaopatrzycie się w najwyższej jakości instalacje ogrzewające domy i dostarczające energię elektryczną.