Odnawialne źródła energii mają przed sobą dużą przyszłość i z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nasza firma skupia się na oferowaniu rozwiązań umożliwiających produkcję prądu ze Słońca, czyli fotowoltaice. Projektujemy i wykonujemy instalacje z paneli słonecznych na terenie całego Śląska, w tym w Wodzisławiu. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli domów jednorodzinnych z tego regionu.

Każda lokalizacja nieruchomości ma inną charakterystykę, jeśli chodzi o możliwości pozyskiwania darmowego prądu z promieni słonecznych. Dlatego przed zamontowaniem instalacji fotowoltaicznej dokonujemy kompleksowego audytu na miejscu. Dotyczy to zarówno lokalizacji, stopnia nasłonecznienia, jak i indywidualnych potrzeb energetycznych gospodarstwa domowego. Na tej podstawie przygotowujemy projekt systemu, uwzględniający m.in. ilości, moc oraz miejsce montażu paneli. Przede wszystkim jednak zajmujemy się pracami instalatorskimi – montujemy fotowoltaikę z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Pomagamy również w dopełnieniu formalności związanych z instalacją, w tym zapewniamy wsparcie przy ubieganiu się o dotację na inwestycję.

Nowoczesna i wydajna fotowoltaika 

Montaż ogniw solarnych wymaga dostępu do specjalistycznych narzędzi, ale przede wszystkim doświadczenia, którym mogą pochwalić się nasi pracownicy. Dzięki temu profesjonalnie, jak i szybko przygotowujemy cały system fotowoltaiki. Czy wiesz, że z racji dużych oszczędności na rachunkach za prąd inwestycja w panele słoneczne może się zwrócić w przeciągu kilku lat? Stanie się to jeszcze szybciej, jeśli skorzystasz z dotacji w ramach rządowego programu „Mój prąd”. Co ważne, montowane przez nas instalacje objęte są wieloletnią gwarancją producentów, działając przez cały ten czas niezawodnie i z pełną wydajnością.

Fotowoltaika montowana przez nas w Wodzisławiu przyniesie Ci więc oszczędności, ale jednocześnie dzięki niej zadbasz o środowisko. Zdecyduj się na dużą zmianę w dostarczaniu energii do własnego domu lub przedsiębiorstwa. Wyprodukowany prąd z powodzeniem wykorzystasz do zasilania całego budynku – zadbamy o to, aby instalacja cechowała się wysoką wydajnością.