Jednymi z najciekawszych propozycji dostępnych w przygotowanym przez naszych najlepszych specjalistów asortymencie są pompy SprSun. Na tle produktów konkurencyjnych wyróżniają się one wieloma istotnymi z technicznego punktu widzenia cechami. Mowa tutaj nie tylko o wysokiej niezawodności oraz doskonałej wydajności, ale także o znakomitych parametrach pracy. Każda pompa SprSun została zaprojektowana w taki sposób, aby przy niskim zużyciu energii elektrycznej dostarczyć do pomieszczeń jak najwięcej ciepła. Są to zatem urządzenia opracowane z myślą o klientach, którzy poszukują ekonomicznych, ekologicznych oraz sprawdzonych rozwiązań technologicznych.

Serdecznie zachęcamy zatem do zapoznania się ze specyfikacją dostępnego w prezentowanej ofercie sprzętu, a w razie pojawienia się wątpliwości – do kontaktu. Doświadczeni doradcy przedstawią największe zalety poszczególnych modeli oraz pomogą wybrać optymalną propozycję. Jesteśmy przekonani, że pompy SprSun spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Ile kosztują pompy SprSun?

Jeżeli chodzi o kwestie finansowe, to cena produktu uzależniona jest przede wszystkim od jego parametrów oraz wydajności. Z mniejszymi wydatkami muszą liczyć się oczywiście właściciele domów jednorodzinnych, a z większą natomiast – klienci, którzy planują zakup urządzenia do większego pomieszczenia. W celu wykonania rzetelnego kosztorysu zapraszamy do kontaktu! Wykonamy niezbędne obliczenia oraz podpowiemy, która pompa SprSun ma prawo okazać się najlepsza.

Pompy SprSun — połączenie ekonomii i ekologii

Do ogrzewania pomieszczeń przy użyciu odnawialnych źródeł energii warto stosować tylko urządzania wysokiej klasy, oferujące wysoki poziom efektywności ekonomicznej i technicznej, Takie parametry wydajnościowe mają pompy SprSun. Sprzęt tej marki wyposażony jest w szereg nowatorskich, innowacyjnych rozwiązań wpisujących się w trend zrównoważonego rozwoju społeczno-ekonomicznego:

   • skuteczna praca w szerokim zakresie temperatur, 
   • precyzyjna regulacja, 
   • układ chłodniczy zamknięty w szczelnej, solidnej zabudowie typu monoblock, 
   • energooszczędne klasy energetyczne, 
   • falownik do sterowania bezstopniowego wentylatorem, 
   • wydajna sprężarka, 
   • łatwość montażu, 
   • nowoczesny wentylator, 
   • wysoki wskaźnik COP, 
   • możliwość obsługi przez aplikację w smartfonie 

to tylko niektóre atrybuty i właściwości poszczególnych modeli oferowanych przez nas pomp SprSun.

Pompa SprSun i fotowoltaika — zmniejsz swoje rachunki i zadbaj środowisko

Wyczerpywanie się konwencjonalnych wysokoemisyjnych paliw kopalnych powoduje konieczność stosowania alternatywnych zasobów energetycznych: powietrza, wody, promieniowania słonecznego itp. Odnawialne źródła energii można również wykorzystać do celów grzewczych. Wystarczy zainstalować hybrydowy układ składający się z kolektora solarnego i pompy ciepła SprSun. Taka instalacja pozwala na całoroczne korzystanie ze zgromadzonej energii do ogrzewania budynków mieszkalnych i gospodarczych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej (C.W.U.). Projekt techniczny musi zostać poprzedzony dokładną analizą finansową i energetyczną. Zespół ekspertów z DS Energy wykona niezbędne obliczenia, tak aby inwestycja była ekonomicznie efektywna.

Marka SprSun oferuje wiele modeli urządzeń, które mogą funkcjonować w ramach fotowoltaicznej instalacji do ogrzewania domu. Sprzęt może także zostać wykorzystany w osuszaniu i podgrzewaniu powietrza basenowego. Oferta jest skierowana zarówno do gospodarstw domowych, jak i podmiotów gospodarczych. Zapraszamy do składania zamówień na pompy, które w porównaniu do metod ogrzewania przy pomocy pieców olejowych czy kotłów węglowych mają wyższą sprawność energetyczną, co automatycznie przekłada się na mniejsze koszty.

Pompa Ciepła SprSun