Pompy ciepła Tychy

Proponujemy sprzedaż i profesjonalną instalację pomp ciepła w Tychach i okolicach. Nasza firma to zespół doświadczonych fachowców, którzy pomogą Państwu dobrać najlepsze rozwiązania pasujące do jasno sprecyzowanych oczekiwań. Oferujemy zaawansowane urządzenia pochodzące od renomowanych producentów, a jako bezpośredni importerzy jesteśmy w stanie zagwarantować przystępne ceny. Gwarantujemy, że wybierając rozwiązania z obszaru OZE w DS Energy, stawiacie Państwo na najwyższą jakość sprzętu i montażu.

Czym są pompy ciepła? To urządzenia, które pozwalają pozyskać czystą energię do ogrzania wnętrz lub wody. Modele powietrze-woda służą do uzyskiwania ciepła z powietrza i ogrzewania m.in. CWU. Natomiast typ gruntowy, charakteryzujący się wyższą wydajnością, wykorzystuje wymienniki poziome lub pionowe (nazywane także sondami gruntowymi), jakie instalowane są na głębokości około 2 m, gdzie roczna temperatura gleby oscyluje w granicach od 7 do 13 stopni Celsjusza. Tym samym energia ta może bez problemu zostać wykorzystana zarówno do ogrzania wody, wnętrz, jak i ochłodzenia pomieszczeń w czasie upałów.

Pompy ciepła – ekologiczne rozwiązanie dla Ciebie

Jedną z najważniejszych cech tych urządzeń jest fakt, że wykorzystują one Odnawialne Źródła Energii. Tym samym pompy pozostają wysoce przyjazne dla środowiska, co dla wielu Klientów ma kluczowe znaczenie. Ponadto, w połączeniu z fotowoltaiką, pozwalają na energetyczne uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców. Jednak nawet gdy montuje się je jako samodzielny system, już w ciągu kilku lat od zakończenia inwestycji można realnie odczuć oszczędności, które gwarantują tego typu instalacje.

Wybierając naszą ofertę, stawiacie Państwo na doświadczonych fachowców, którzy pomogą dopasować sprzęt do możliwości. Jako że dysponujemy własnymi ekipami montażowymi, gwarantujemy, że wszystkie elementy zostaną zainstalowane zgodnie z najwyższymi standardami. Przystępne ceny, wysokiej jakości urządzenia i fachowa wiedza – to główne atuty DS Energy. Jeśli więc interesujecie się Państwo pompami ciepła i poszukujecie firmy w Tychach, która dostarczy najlepsze rozwiązania – zachęcamy do kontaktu!