Pompy ciepła Tychy

Proponujemy sprzedaż i profesjonalną instalację pomp ciepła w Tychach i okolicach. Nasza firma to zespół doświadczonych fachowców, którzy pomogą Państwu dobrać najlepsze rozwiązania pasujące do jasno sprecyzowanych oczekiwań. Oferujemy zaawansowane urządzenia pochodzące od renomowanych producentów, a jako bezpośredni importerzy jesteśmy w stanie zagwarantować przystępne ceny. Gwarantujemy, że wybierając rozwiązania z obszaru OZE w DS Energy, stawiacie Państwo na najwyższą jakość sprzętu i montażu.

Czym są pompy ciepła? To urządzenia, które pozwalają pozyskać czystą energię do ogrzania wnętrz lub wody. Modele powietrze-woda służą do uzyskiwania ciepła z powietrza i ogrzewania m.in. CWU. Natomiast typ gruntowy, charakteryzujący się wyższą wydajnością, wykorzystuje wymienniki poziome lub pionowe (nazywane także sondami gruntowymi), jakie instalowane są na głębokości około 2 m, gdzie roczna temperatura gleby oscyluje w granicach od 7 do 13 stopni Celsjusza. Tym samym energia ta może bez problemu zostać wykorzystana zarówno do ogrzania wody, wnętrz, jak i ochłodzenia pomieszczeń w czasie upałów.

Pompy ciepła – mechanizm działania

Korzystając z naszej oferty osoby z Tych i okolic, mogą zaopatrzyć się w wysokiej jakości pompy ciepła. Zasada działania takich urządzeń jest zbliżona do klimatyzatorów i lodówek z tą różnicą, że zamiast schładzać powietrze, ogrzewają je. Krążący w układzie czynnik absorbuje energię cieplną z otoczenia. Następnie jest on sprężany, co powoduje zmianę stanu skupienia na gazowy. Trafia do parownika, gdzie dochodzi do oddania ciepła i skroplenia, a w dalszej części rozprężenia. Następnie podgrzana już woda znajdującą się w instalacji jest kierowana do grzejników lub np. ogrzewania podłogowego.

Dostępne w naszej ofercie modele są przyjazne dla środowiska naturalnego. Można je z powodzeniem stosować zarówno jako samodzielne źródło ogrzewania, jak i dodatkowy element w systemie C.O. (w tym drugim przypadku tworzy się tzw. układ biwalentny). Wykorzystywanie kupionych u nas urządzeń sprzyja znaczącemu obniżeniu rachunków za prąd.

Pompy ciepła Tychy – ekologiczne rozwiązanie dla Ciebie

Jedną z najważniejszych cech tych urządzeń jest fakt, że wykorzystują one Odnawialne Źródła Energii. Tym samym montaż pompy ciepła pozostaje wysoce przyjazny dla środowiska, co dla wielu Klientów ma kluczowe znaczenie. Ponadto, w połączeniu z fotowoltaiką, urządzenia te pozwalają na energetyczne uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców. Jednak nawet gdy montuje się je jako samodzielny system, już w ciągu kilku lat od zakończenia inwestycji można realnie odczuć oszczędności, które gwarantują tego typu instalacje.

Wybierając naszą ofertę, stawiacie Państwo na doświadczonych fachowców, którzy pomogą dopasować sprzęt do możliwości. Jako że dysponujemy własnymi ekipami montażowymi, gwarantujemy, że wszystkie elementy zostaną zainstalowane zgodnie z najwyższymi standardami. Przystępne ceny, wysokiej jakości urządzenia i fachowa wiedza – to główne atuty DS Energy. Jeśli więc interesujecie się Państwo pompami ciepła i poszukujecie firmy w Tychach, która dostarczy najlepsze rozwiązania – zachęcamy do kontaktu!

Sprężarkowa elektryczna pompa ciepła w Tychach typu powietrze/woda – jakie parametry i zalety?

Ten typ stanowi najbardziej rozwinięte technicznie i najpopularniejsze wśród wszystkich rodzajów pomp ciepła. Obieg realizowany jest przy użyciu niepalnego, nietoksycznego i stabilnego chemicznie czynnika chłodniczego za pośrednictwem czterech zasadniczych podzespołów: parownika, kompresora, skraplacza i elementu rozprężnego. Urządzenie to doskonałe rozwiązanie szczególnie w budynku, gdzie nie ma podłączenia do sieci gazowej, a występuje jedynie przyłącze energetyczne. Odpowiednio dobrane do kubatury obiektu jest całkowicie bezobsługowe.

Montaż pompy ciepła w Tychach jest ekologiczny – w miejscu eksploatacji nie powstają żadne spaliny, zatem użytkownik nie zanieczyszcza środowiska naturalnego – i bezpieczny – brak ryzyka zaczadzenia jakie występuje np. w przypadku instalacji olejowej. Sprężarkowa elektryczna pompa ciepła typu powietrze/woda to efektywne urządzenie umożliwiające uzyskanie znacznej części energii termicznej potrzebnej do ogrzania domu ze źródeł odnawialnych.

Pompy ciepła – kompleksowe usługi!

Jeśli chcą Państwo zaopatrzyć się w wysokiej jakości pompy ciepła, skorzystanie z oferty naszej firmy będzie najlepszym rozwiązaniem – zajmujemy się ich sprzedażą oraz montażem. Zatrudnianych przez DS Energy pracowników cechuje rzetelność, profesjonalizm oraz sumienność. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, starając się sprostać jego wymaganiom oraz oczekiwaniom. Wszystkim służymy fachowym wsparciem technicznym. Oferujemy profesjonalną pomoc w wyborze najlepszych urządzeń, idealnie dopasowanych do potrzeb użytkowników

Do dyspozycji osób z Tych, które wybrały sprzedawane przez nas pompy ciepła, pozostają także profesjonalni monterzy. Na Państwa zlecenie podejmujemy się realizacji wszystkich czynności związanych z zainstalowaniem sprzętu we wskazanym miejscu. Wykonujemy także regularne przeglądy techniczne urządzeń i zajmujemy się serwisem.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Zapewniamy miłą i rzeczową obsługę oraz przystępne ceny.

Szukasz kompleksowej i atrakcyjnej oferty na fotowoltaikę w Tychach? Zapraszamy do współpracy.