Przygotowaliśmy profesjonalną ofertę kompleksowego montażu instalacji fotowoltaicznych, którą kierujemy m.in. do mieszkańców Siewierza. Fotowoltaikę, czyli panele słoneczne połączone w układzie po kilka lub kilkanaście sztuk montujemy przeważnie na dachach, choć lokalizację zawsze dopasujemy do zastanych warunków. Ich wydajność energetyczna zależy bowiem od położenia względem stron świata oraz stopnia nasłonecznienia. Przeprowadzimy pełny audyt na miejscu i pomożemy w doborze instalacji tak, aby efektywnie zasilała cały budynek.

Dzięki naszej kompleksowej usłudze montażu fotowoltaika przyniesie Ci wymierne oszczędności! To doskonały sposób na uwolnienie się od podwyżek cen prądu, których doświadczamy już dziś. Co więcej, produkcja prądu ze Słońca, jest przyjazna środowisku. Chętnie zajmiemy się przygotowaniem oferty, przeprowadzeniem montażu i pomocą w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem rządowych dotacji.

Instalacje fotowoltaiczne w Siewierzu

Czy montaż paneli słonecznych z falownikiem i pełnym oprzyrządowaniem jest opłacalny? Przede wszystkim produkcja energii ze Słońca jest czysta, ale i całkowicie darmowa, dlatego oferowana przez nas fotowoltaika, którą instalujemy w Siewierzu i okolicznych miejscowościach, może się stosunkowo szybko zwrócić. Z orientacyjnymi kosztami montażu możesz zapoznać się już teraz – zapraszamy do kontaktu, przygotujemy bezpłatną wycenę. Z doświadczenia wiemy, że przeciętnie instalacja fotowoltaiczna zwraca się nawet po 5-6 latach. Co ważne, współcześnie stosowane technologie cechują się dużą wydajnością, dlatego panele słoneczne świetnie sprawdzają się również w naszej szerokości geograficznej.

Inwestycja jest opłacalna również dlatego, że właściciel domu może zostać prosumentem i magazynować energię, aby wykorzystać ją w okresie zwiększonego zapotrzebowania na prąd, np. zimą. Do tego możesz skorzystać z atrakcyjnych dotacji na wykonanie instalacji! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą montażu fotowoltaiki – wykorzystujemy wyłącznie najlepsze urządzenia, od dobrych producentów, które cechują się ponadprzeciętną wydajnością oraz żywotnością.