Panele fotowoltaiczne - Sosnowiec

Panele fotowoltaiczne Sosnowiec – Opis

Jesteśmy specjalistami w zakresie fotowoltaiki – oferujemy zarówno najwyższej jakości urządzenia, jak i profesjonalny montaż. Dostarczamy panele fotowoltaiczne m.in. Klientom z Sosnowca, jak i okolicznych miejscowości. Bogate doświadczenie, liczne zrealizowane projekty i szerokie grono zadowolonych inwestorów stanowią najlepszą rekomendację naszej oferty.

Obecnie fotowoltaika cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wynika to z faktu, że dzięki tej technologii generowane są realne oszczędności na energii elektrycznej, co w przypadku nieustannego wzrostu cen od zewnętrznych dostawców stanowi atrakcyjne rozwiązanie. Ponadto montaż paneli fotowoltaicznych ma wymiar wysoce ekologiczny. Korzystając z odnawialnego źródła energii, promieni słonecznych, można zarówno dostarczyć prąd do gniazdek, jak i np. ogrzać CWU, skutecznie przyczyniając się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Wiemy, jak ważne jest to dla wielu naszych Klientów, dlatego dbamy o to, aby proponowane rozwiązania charakteryzowały się najwyższą wydajnością i wieloletnią trwałością.

Nowoczesna fotowoltaika w Sosnowcu od DS Energy – czemu warto?

Jesteśmy grupą specjalistów od lat zapewniających Klientom m.in. z Sosnowca i innych miejscowości panele fotowoltaiczne od najlepszych producentów. Jednocześnie jako bezpośredni importerzy oferowanych rozwiązań możemy zaproponować atrakcyjniejsze ceny. Doskonale znamy produkty, z którymi pracujemy, oraz dbamy o najwyższe standardy instalacji. Do każdej inwestycji podchodzimy kompleksowo – wykonując audyt na miejscu montażu fotowoltaiki i dobierając urządzenia dostosowane do konkretnych potrzeb.

Dzięki temu, że dysponujemy własnymi ekipami montażowymi, zapewniamy instalację na najwyższym poziomie – bez niszczenia pokrycia dachowego, niezależnie od jego rodzaju. Co więcej, pomagamy także w uzyskaniu dodatkowego finansowania paneli fotowoltaicznych z różnych programów dotacji, dzięki temu koszt staje się odczuwalnie niższy.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Korzystając z usług DS Energy, macie Państwo pewność pełnego profesjonalizmu, jak i najlepszych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki. W razie wątpliwości odpowiemy też na wszystkie pytania.

Pomoc w dofinansowaniu zakupu paneli fotowoltaicznych w Sosnowcu

Ochrona środowiska naturalnego stanowi podstawowy cel polityki opartej na zasadach idei zrównoważonego rozwoju. Zgodnie z jej założeniami rozwój społeczno-ekonomiczny powinien być prowadzony w harmonii z otoczeniem. W koncepcję ekorozwoju doskonale wpisują się odnawialne źródła energii. Instalacja fotowoltaiczna, która obejmuje panele słoneczne umieszczone na dachu lub gruncie, to rozwiązanie niewydzielające szkodliwych substancji do powietrza.

Jednym z celów krajowej i unijnej energetyki jest zwiększanie udziału OZE w bilansie paliwowym. W związku z tym gospodarstwa domowe z Sosnowca i okolic, chcące nabyć systemy solarne, mogą skorzystać z wielu form finansowego wsparcia. Doradcy DS Energy pomogą otrzymać zwrot części kosztów z takich programów pomocowych, jak:
• „Czyste Powietrze” – w jego ramach można pozyskać kwotę dofinansowania w wysokości do 30 tys. zł,
• „Mój Prąd” – przewidujący dotację do 5 tys. zł poniesionych nakładów.

Panele fotowoltaiczne w Sosnowcu – to element lokalnego i regionalnego systemu ochrony środowiska oraz wymierne korzyści dla ich użytkowników!

Również zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła w Sosnowcu!