Fotowoltaika – Zawiercie

Jeśli chcesz uwolnić się od stale rosnących cen prądu, zdecyduj się na montaż nowoczesnych paneli słonecznych i zacznij produkować energię ze Słońca. Specjalnością naszej firmy, jest fotowoltaika i zajmujemy się budową takich instalacji, działając m.in. na terenie Zawiercia. Oferujemy zaprojektowanie i wykonanie kompletnej instalacji PV, gotowej do użytku natychmiast po zgłoszeniu do operatora i dodaniu licznika. Jako doświadczeni specjaliści gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, które kierujemy do klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. Stosujemy wyłącznie najlepsze panele słoneczne, falowniki i inne akcesoria tworzące niezawodny i bardzo wydajny system działający przez długie lata.

Dzięki fotowoltaice możesz wykorzystać energię do zasilenia budynku, jak i jego ogrzewania. Do tego masz również prawo do zostania prosumentem, czyli osobą jednocześnie kupująca i sprzedającą prąd. Dzięki temu możesz zmagazynować wyprodukowane nadwyżki i wykorzystać je np. zimą, gdy wydajność instalacji będzie niższa. Panele słoneczne produkują prąd z odnawialnego źródła energii, a więc inwestując w nie, przyczyniasz się do ochrony środowiska. Fotowoltaika, którą w miejscowości Zawiercie i okolicach montujemy na zlecenie naszych Klientów, pozwala na wytwarzanie prądu w sposób całkowicie bezemisyjny, czym różni się od tradycyjnych źródeł. Wynika to z faktu, że pozyskuje energię z promieniowania słonecznego, w związku z czym jest w stu procentach przyjazna dla otoczenia.

Fotowoltaika Zawiercie – montaż

Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w montowaniu fotowoltaiki, zanim zabierzemy się za realizację inwestycji, przeprowadzamy szczegółowy audyt na miejscu u Klienta. Moc paneli trzeba bowiem dopasować do zapotrzebowania na energię elektryczną w danym gospodarstwie. Do tego ważne jest ich odpowiednie umiejscowienie, dlatego wybieramy najlepszą możliwą lokalizację, gwarantującą odpowiedni poziom nasłonecznienia. Dzięki temu możemy uzyskać pewność, że fotowoltaika, której montaż oferujemy w Wodzisławiu i okolicach, będzie działała w sposób maksymalnie wydajny i trwały. Dostarczamy i zakładamy systemy solarne zaprojektowane z myślą o wieloletnim użytkowaniu, osiągające żywotność nawet ponad 25 lat.

Czy wiesz, że inwestycja w taką instalację może Ci się zwrócić? Od początku jej użytkowania będziesz płacić dużo niższe rachunki za prąd, a gdy koszty montażu zamortyzują się w stu procentach, uzyskasz dostęp do całkowicie darmowej energii dostarczanej przez fotowoltaikę. Oprócz tego możesz starać się o dofinansowanie z rządowego programu „Mój prąd”. W razie potrzeby pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Zdajemy sobie sprawę, że są one dość skomplikowane, dlatego wsparcie w tym zakresie jest bardzo przydatne. Dzięki panelom słonecznym w dużej mierze uniezależnisz się od dostawcy prądu i nie będziesz musiał się martwić kolejnymi podwyżkami cen. Dołącz do grona  zadowolonych użytkowników fotowoltaiki, którą instalujemy w Zawierciu – zgłoś się do nas już dziś, przygotujemy bezpłatną wycenę.

Fotowoltaika Zawiercie – jakie typy i zalety?

Instalacja fotowoltaiki ma trojaki charakter:
• wyspowy/autonomiczny (off grid) – energia elektryczna wytwarzana w panelach PV w postaci prądu stałego jest zamieniana inwerterem na zmienny, który może zostać wykorzystany przez gospodarstwo domowe na potrzeby działania sprzętu elektromechanicznego i urządzeń AGD,
• sieciowy (on grid) – generuje analogiczne korzyści jak fotowoltaika wyspowa, a dodatkowo nadwyżkę można sprzedać operatorowi po gwarantowanej taryfie cenowej,
• mieszany (on grid / off grid) – oprócz konwersji energii promieniowania słonecznego na elektryczną, dodatkową korzyścią z takiego hybrydowego układu jest możliwość podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej atrakcyjnej i zróżnicowanej oferty fotowoltaiki w Zawierciu. Montaż paneli fotowoltaicznych wykonujemy na dachu, elewacji lub gruncie. W tym celu stosowane są sprawdzone, wytrzymałe konstrukcje i bezinwazyjne systemy mocowań. Odnawialne źródła energii to nasza specjalność!

Montaż paneli fotowoltaicznych – skorzystaj z usług w Zawierciu!

W firmie DS Energy obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i rolników oraz przedsiębiorców z Zawiercia. Oferowana fotowoltaika przyczynia się do obniżenia rachunków za prąd. Dzięki niej dba się także o środowisko naturalne. Z energii wytworzonej przez panele słonecznie można z powodzeniem korzystać przez cały rok. Ewentualne nadwyżki energetyczne prosumenci mogą przesyłać do sieci i odsprzedawać.

Osoby, które zdecydują się na montaż fotowoltaiki, mogą starać się o uzyskanie dofinansowania, a dodatkowo wydatki ponoszone na realizację inwestycji da się odliczyć od podatku. W efekcie poniesione na ten cel koszty zwracają się dużo szybciej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z zespołem naszych specjalistów i skorzystania z oferty obejmującej panele słoneczne wraz z projektem i montażem. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas rozwiązania fotowoltaiczne doskonale spełnią wszystkie oczekiwania zleceniodawcy. Zadbamy o to, aby idealnie dopasować instalację do potrzeb energetycznych danego budynku.