Jeśli chcesz uwolnić się od stale rosnących cen prądu, zdecyduj się na montaż nowoczesnych paneli słonecznych i zacznij produkować energię ze Słońca. Specjalnością naszej firmy, jest fotowoltaika i zajmujemy się budową takich instalacji, działając m.in. na terenie Zawiercia. Oferujemy zaprojektowanie i wykonanie kompletnej instalacji PV, gotowej do użytku natychmiast po zgłoszeniu do operatora i dodaniu licznika. Jako doświadczeni specjaliści gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Stosujemy wyłącznie najlepsze panele słoneczne, falowniki i inne akcesoria tworzące niezawodny i bardzo wydajny system.

Dzięki fotowoltaice możesz wykorzystać energię do zasilenia budynku, jak i jego ogrzewania. Do tego masz również prawo do zostania prosumentem, czyli osobą jednocześnie kupująca i sprzedającą prąd. Dzięki temu możesz zmagazynować wyprodukowane nadwyżki i wykorzystać je np. zimą, gdy wydajność instalacji będzie niższa. Panele słoneczne produkują prąd z odnawialnego źródła energii, a więc inwestując w nie, przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Montaż fotowoltaiki w Zawierciu

Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w montowaniu fotowoltaiki, zanim zabierzemy się za realizację inwestycji, przeprowadzamy szczegółowy audyt na miejscu u Klienta. Moc paneli trzeba bowiem dopasować do zapotrzebowania na energię elektryczną w danym gospodarstwie. Do tego ważne jest ich odpowiednie umiejscowienie, dlatego wybieramy najlepszą możliwą lokalizację, gwarantującą odpowiedni poziom nasłonecznienia.

Czy wiesz, że inwestycja w taką instalację może Ci się zwrócić? Od początku jej użytkowania będziesz płacić dużo niższe rachunki za prąd. Oprócz tego możesz starać się o dofinansowanie z rządowego programu „Mój prąd”. W razie potrzeby pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Dzięki panelom słonecznym w dużej mierze uniezależnisz się od dostawcy prądu i nie będziesz musiał się martwić kolejnymi podwyżkami cen. Dołącz do grona  zadowolonych użytkowników fotowoltaiki, którą instalujemy w Zawierciu – zgłoś się do nas już dziś, przygotujemy bezpłatną wycenę.