Pompy ciepła Jastrzębie Zdrój

Cieszące się coraz większym zainteresowaniem ze strony prywatnych inwestorów pompy ciepła to znakomite rozwiązanie m.in. dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, pozwalające skutecznie zapewnić ciepłą wodę użytkową, jak i gwarantujące skuteczne ogrzewanie pomieszczeń domu. Jako urządzenie korzystające z Odnawialnych Źródeł Energii jest nie tylko ekologiczne, ale i relatywnie ekonomiczne, szczególnie w perspektywie kilku najbliższych lat. Często montuje się je wraz z panelami fotowoltaicznymi, co pozwala na uzyskanie niezależności energetycznej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa rodzaje tych urządzeń – powietrze-woda oraz gruntowe. Pierwszy model z powodzeniem wykorzystuje się m.in. do ogrzewania CWU. Taka pompa ciepła wykorzystuje energię z powietrza, spręża je i przekazuje temperaturę do wody. Drugi wymieniony typ charakteryzuje się dużo wyższą wydajnością, co pozwala ogrzać także wnętrza budynku. Co ważne, w tym przypadku nie trzeba obawiać się zmiennych warunków atmosferycznych, gdyż energia pobierana jest z wnętrza ziemi przez sondy gruntowe. Temperatura gruntu zaś na głębokości, na której wymienniki są instalowane, pozostaje przez cały rok podobna i utrzymuje się w zakresie od 7 do 13 stopni Celsjusza.

Pompy ciepła – sięgnij po profesjonalny sprzęt i montaż

Wybierając ofertę DS Energy, stawiacie Państwo na profesjonalną i wykwalifikowaną firmę dysponującą własnymi ekipami monterów. To ważne, gdyż od prawidłowego montażu zależy sprawność działania całej instalacji. Oprócz tego jesteśmy bezpośrednimi importerami urządzeń OZE od najlepszych producentów. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że pompy ciepła, jak i inne rozwiązania pozwalające na pozyskiwanie energii z „zielonych” źródeł, są oferowane w atrakcyjnie niskiej cenie.

Jeśli więc poszukujecie Państwo w Jastrzębiu-Zdroju firmy, która zainstaluje w Waszym domu nowoczesną i wysoce wydajną pompę ciepła – zachęcamy do skorzystania z prezentowanej oferty. W przypadku pytań wystarczy skontaktować się z pracownikami DS Energy. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi i pomożemy dobrać rozwiązania pasujące do konkretnych oczekiwań.