Pompy ciepła – Dąbrowa Górnicza

Ekologiczne, a przy tym oszczędne – pompy ciepła, których sprzedaż i montaż oferujemy w Dąbrowie Górniczej, to wysokiej klasy sprzęt OZE, cieszący się coraz większą popularnością. Wynika to m.in. z faktu, że pozwalają znacznie zredukować koszty ogrzewania domu i CWU, a także skutecznie przyczyniają się do zmniejszenia spalania paliw w tradycyjnych kotłach. Urządzenia te świetnie się spisują w nowoczesnych domach pasywnych, jak i modernizowanych obiektach z odpowiednim ociepleniem i uszczelnieniem. Ponadto, ze względu na ich typ – powietrze/woda, inwestycja w nie staje się dużo łatwiejsza (i tańsza) do wykonania niż przy gruntowych.

Zainwestuj w pompy ciepła w Dąbrowie Górniczej i zacznij oszczędzać!

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim redukcja kosztów ogrzewania. Wskazuje się, że przy odpowiednich warunkach, instalacja pompy ciepła obniża je aż do 75%. Dzięki temu, że nasza firma korzysta wyłącznie z urządzeń od sprawdzonych dostawców, gwarantujemy Klientom z Dąbrowy Górniczej ich wysoką wydajność, zapewniając relatywnie niewielki pobór mocy, wymagany jedynie do podtrzymania właściwej temperatury wewnątrz domu, jak i CWU.

Pompy ciepła – najważniejsze zalety

Oferowane przez nas pompy ciepła mają wiele zalet. Są bezobsługowe i bardzo bezpieczne w użytkowaniu. Można je łatwo zainstalować bez konieczności wykonywania robót ziemnych. Sprzęt wyposażono w inteligentny system sterowania, a niektórymi modelami da się wygodnie zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej. Urządzenia te zwykle służą do wspomagania centralnego ogrzewania. Niekiedy jednak z powodzeniem je zastępują, w dużej mierze przyczyniając się do znaczącego obniżenia rachunków za prąd.

Pompy ciepła sprzedawane przez nas klientom z Dąbrowy Górniczej i okolic zostały wyprodukowane z bardzo wysokiej jakości, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Prawidłowo przymocowane do ściany lub betonowego cokołu, działają wydajnie i bezawaryjnie przez długi czas, wyróżniając się ponadprzeciętną żywotnością. Zadanie montażu urządzenia warto powierzyć profesjonalistom z naszej firmy. Dzięki temu można zyskać pewność, że zainstalowany sprzęt spełni wszystkie stawiane przez nim oczekiwania.

Pompy ciepła – od czego zależy cena zakupu?

Ostateczna wysokość wydatków związanych z realizacją inwestycji zależy głównie od rodzaju i mocy wybranego sprzętu oraz wielkości powierzchni użytkowej danego budynku. W naszej ofercie dostępne są pompy ciepła typu powietrze-woda oraz modele gruntowe. Pierwsze z nich charakteryzują się niższą ceną. Jednak w obu przypadkach, niezależnie od wyboru, koszt zainwestowania w nie może się zwrócić w stosunkowo krótkim czasie. Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści przygotują indywidualną wycenę

Klienci z Dąbrowy Górniczej i okolicznych miejscowości zaopatrujący się za pośrednictwem firmy DS Energy w najwyższej klasy pompy ciepła powinni też wiedzieć, że do tego typu urządzeń trzeba dokupić dodatkowe elementy. Zalicza się do nich przede wszystkim zbiorniki na ciepłą wodę oraz naczynia przeponowe, zabezpieczające instalacje grzewcze i chłodnicze, a także CWU przed nagłym wzrostem ciśnienia.

Pompy ciepła w Dąbrowie Górniczej – ochrona środowiska

Takie ogrzewanie, jak pompy ciepła, oprócz tego, że zmniejsza wydatki na paliwo, dodatkowo sprzyja lokalnemu środowisku naturalnemu. Wykorzystanie go oznacza mniejsze spalanie, a tym samym – mniej toksycznych substancji przedostających się do atmosfery, jak i najbliższego otoczenia. Jeśli i Ciebie interesuje podobne rozwiązanie – już teraz zachęcamy do kontaktu. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczny montaż pomp ciepła.

Również posiadamy w naszej ofercie panele fotowoltaiczne. Fotowoltaika w Dąbrowie Górniczej to nasza wizytówka, ponieważ wykonaliśmy tutaj wiele instalacji, a nasi klienci są bardzo zadowoleni.