Będący jednym z miast narażonych na znaczne podwyższenie poziomu szkodliwego pyłu zawieszonego PM10 Rybnik jest miejscem, gdzie pompa ciepła sprawdzi się idealnie. Decydując się na takie rozwiązanie, inwestor ma pewność, że przy ogrzewaniu domu uniknie emisji toksycznych związków, które nierzadko występują podczas spalania paliw stałych różnego rodzaju. Ekologiczny system jest jednocześnie bardzo wydajny i przede wszystkim oszczędny.

Proponujemy urządzenia, które wyróżniają się na tle innych wysoką kulturą pracy. Oznacza to niewielki poziom hałasu generowany w trakcie działania. Pompa ciepła w Rybniku doskonale sprawdzi się w domach z instalacją fotowoltaiczną, świetnie współpracuje też z nowoczesną wentylacją z odzyskiem ciepła, czyli popularną rekuperacją. Każdą z tych technologii wykorzystuje się obecnie w domach pasywnych. To obiekty, w których zużycie energii jest bardzo niskie w dużej mierze właśnie dzięki opisywanym technologiom.

Czy pompa ciepła jest droga?

Oferowane przez nas wydajne pompy ciepła w Rybniku to urządzenia o konstrukcji zgodnej z wymogami zawartymi w programie „Czyste Powietrze”. Możliwe jest zatem otrzymanie dofinansowania na jej zakup – nawet w kwocie powyżej 10 tys. zł. Dzięki uldze termomodernizacyjnej wszelkie koszty przy takiej inwestycji, w tym nawet usługa montażu, odliczane są ponadto od podstawy podatku. Ostateczna cena za sprzęt staje się przez to niezwykle atrakcyjna, a ekologiczne rozwiązanie przystępne dla właścicieli zarówno małych, średnich, jak i dużych domów lub innych obiektów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Pompy ciepła Rybnik