Pompy ciepła – Mysłowice

W naszej firmie DS Energy oferujemy wysokiej jakości pompy ciepła. Klienci z Mysłowic i okolicznych miejscowości mają tutaj do wyboru modele split oraz typu monoblok. Pierwsze z nich składają się z dwóch urządzeń. Jedno z nich, montowane na zewnątrz budynku, służy do pobierania energii z wody, powietrza lub gruntu. Drugie natomiast, znajdujące się wewnątrz nieruchomości, pełni funkcje kontrolne. Z kolei sprzęt typu monoblok przeznaczony jest do zainstalowania w całości poza obiektem budowlanym.

Dostępne w naszej ofercie urządzenia tego typu są wielofunkcyjne. W zależności od pory roku mogą ogrzewać lub schładzać pomieszczenia. Można je także wykorzystać do podgrzewania wody użytkowej. Co warto podkreślić, jest to rozwiązanie ekologiczne, neutralne dla środowiska naturalnego.

Pompa ciepła Mysłowice – co to jest i jak działa?

Jeszcze do nie tak dawna odnawialne źródła energii kojarzone były wyłącznie z instalacjami fotowoltaicznymi. Ten stan rzeczy uległ jednak szybkiej zmianie, kiedy na rynku pojawiły się pompy ciepła. Z technicznego punktu widzenia są to urządzenia, które pobierają ciepło z otoczenia budynku – powietrza, wody, a także gruntu – i następnie oddają je do instalacji centralnego ogrzewania. W ten sposób pozyskuje czystą i przede wszystkim ekologiczną energię przy niewielkich kosztach. Pompa najczęściej wykorzystywana jest do ogrzewania budynku, wody użytkowej, a także do chłodzenia pomieszczeń w czasie upałów.

Wszystkim naszym klientom z Mysłowic i okolic oferujemy 2 sprawdzone technologie. Pierwszą z nich są urządzenia typu powietrze-woda. Zasada ich działania polega na tym, że pobierają one energię z powietrza na zewnątrz, a po sprężeniu go, wykorzystują powstałą energię do podgrzewania wody użytkowej. Drugą i jednocześnie wydajniejszą propozycją są gruntowe pompy ciepła, które, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystują energię pochodzącą z wnętrza ziemi. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi.

Montaż pomp ciepła w Mysłowicach – jakie zalety?

Oferowane urządzenia to niższe rachunki za prąd, cicha bezobsługowa praca, możliwość współpracy z innymi elementami grzewczymi oraz fotowoltaiką, przyjazny charakter dla środowiska. Energia słońca może zostać skutecznie wykorzystana w celach grzewczych. Aby to zrobić, wystarczy zastosować hybrydowy system w postaci układu kolektora solarnego i pompy ciepła. W Mysłowicach i okolicy wszyscy mieszkańcy mogą liczyć na fachową pomoc naszej firmy w doborze instalacji.

Fachowcy, których zatrudniamy, systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje oraz śledzą wszelkie nowości na rynku, dlatego potrafią wykonać montaż pomp ciepła nawet w trudno dostępnych miejscach. Zadbają także, by aparatura wyglądała estetycznie i była jak najmniej widoczna na tle fasady.

Nasza ekipa pomoże Państwu nie tylko w wyborze sprzętu, ale także doradzi, gdzie go najlepiej umieścić. Te ekologiczne urządzenia nie emitują żadnych szkodliwych substancji i dlatego mogą zostać zlokalizowane w dowolnym pomieszczeniu, na przykład:

• kuchni, 
• łazience, 
• pralni, 
• garażu.

Dzięki odpowiednio dobranym urządzeniom tego typu nie ma konieczności posiadania kotłowni, wykorzystywanej wyłącznie na potrzeby aparatury grzewczej. Niepotrzebne jest także osobne pomieszczenie do składowania opału. Sposób przeprowadzenia prac daje Państwu gwarancję, że urządzenie będzie przez wiele lat działać bezawaryjnie i efektywnie. Nasi klienci, którzy zdecydują się na realizację inwestycji, mogą liczyć na pełną opiekę serwisową, gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Warto również pamiętać o tym, że oferowane w Mysłowicach pompy ciepła zapewnią inwestorom bezobsługowy system ogrzewania. Nowoczesna elektronika wyręczy Państwa w sterowaniu ogrzewaniem domu.
 

Bezobsługowy system ogrzewania w Mysłowicach

Profesjonalizm naszego zespołu sprawia, że instalacja pompy ciepła przebiega szybko i sprawnie. Przy jego zakupie mogą Państwo liczyć na najniższe ceny na rynku. Wszystkie części, które wykorzystujemy do montażu, są najwyższej jakości, ponieważ współpracujemy tylko z renomowanymi producentami.

Sposób przeprowadzenia prac daje Państwu gwarancję, że urządzenie będzie przez wiele lat działać bezawaryjnie i efektywnie. Nasi klienci, którzy zdecydują się na realizację inwestycji, mogą liczyć na pełną opiekę serwisową, gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Warto również pamiętać o tym, że oferowane w Mysłowicach pompy ciepła zapewnią inwestorom bezobsługowy system ogrzewania. Nowoczesna elektronika wyręczy Państwa w sterowaniu ogrzewaniem domu.

Również posiadamy w naszej ofercie panele fotowoltaiczne. Fotowoltaika w Mysłowicach to nasza wizytówka, ponieważ wykonaliśmy tutaj wiele instalacji, a nasi klienci są bardzo zadowoleni.

Zamawiając u nas pompę ciepła, mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie dotyczące oferowanego sprzętu. Wskażemy też, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w danym przypadku.