Fotowoltaika – Rybnik

Instalacje fotowoltaiczne dostarczają zarówno czystą, jak i całkowicie darmową energię wszelkiego rodzaju budynkom – panele słoneczne z powodzeniem służą osobom indywidualnym, małym i dużym przedsiębiorstwom ze wszystkich branż, instytucjom publicznym i organizacjom czy rolnikom z Rybnika. Mamy dla Ciebie kompleksową ofertę montażu fotowoltaiki, która obejmuje projekt, montaż i podłączenie wszystkich komponentów, jak również pomoc w doborze mocy systemu do potrzeb gospodarstwa domowego. Dopasowanie wydajności instalacji produkującej prąd z energii słonecznej wymaga przeprowadzenia profesjonalnego audytu, który uwzględni m.in. następujące czynniki:

Oferowana przez naszą firmę fotowoltaika, którą montujemy na terenie Rybnika, pozwoli Ci, w dużej mierze uniezależnić się od lokalnego dostawcy prądu. Wynika to z faktu, że dużą część zużywanej energii Twój budynek będzie pobierał nie z drogiej sieci publicznej, lecz z darmowego, odnawialnego, niewyczerpywanego i w związku z tym ekologicznego źródła, bo takim jest promieniowanie słoneczne. Proponujemy panele fotowoltaiczne, ogniwa solarne i osprzęt, w tym falowniki, wyprodukowane przez cenione na rynku firmy dostarczające komponenty.

Czysta energia ze Słońca to optymalny sposób na połączenie ekonomii z ekologią. Inwestycja w naszą instalację może zwrócić się już po kilku latach, podczas gdy żywotność ogniw jest obliczona nawet na ćwierć wieku, a to oznacza możliwość pozyskiwania energii z darmowego źródła przez dekady. Dzięki temu każdego miesiąca oszczędzasz na rachunkach za prąd, a do tego możesz skorzystać z dotacji w ramach rządowego programu „Mój prąd”. Jeżeli sobie życzysz, w Twoim imieniu pozyskamy dofinansowania. Sprawdzimy, które programy są w Twoim przypadku najlepsze – czy ogólnopolskie, czy może te oferowane przez miasto Rybnik – tak aby fotowoltaika powstała jak najniższym kosztem. Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy wstępną kalkulację kosztów zakupu paneli fotowoltaicznych i wykonania instalacji!

Fotowoltaika Rybnik – montaż instalacji fotowoltaicznej

Każda lokalizacja nieruchomości cechuje się odmiennymi warunkami, dlatego dla naszych Klientów przygotowujemy iKażda lokalizacja nieruchomości cechuje się odmiennymi warunkami, dlatego dla naszych Klientów przygotowujemy indywidualne projekty. Odpowiednio dobrana parametrami instalacja fotowoltaiczna będzie się cechowała dużą wydajnością. Z tego powodu fotowoltaika, którą montujemy na terenie Rybnika,zapewnia duże oszczędności i pozwala na szybszy zwrot z inwestycji. Pamiętaj, że zgodnie z obecnymi przepisami nadwyżki wyprodukowanej energii elektryczności będziesz mógł magazynować. Jako właściciel domu jednorodzinnego możesz zostać prosumentem, czyli osobą, która może przesyłać prąd do sieci. Zgromadzony wykorzystasz np. późną jesienią lub zimą, gdy wydajność instalacji fotowoltaicznej jest niższa.

Ponieważ zatrudniamy doświadczony pracowników, gwarantujemy wysoką jakość wykonanych przez nas instalacji. Zamontowanie fotowoltaiki na dachu, prawidłowe podłączenie falowników, ułożenie okablowania i skonfigurowanie całego systemu wymagają odpowiedniej wprawy. Z tego powodu zostaw to zadanie w naszych rękach – zleć nam montaż paneli fotowoltaicznych!

Fotowoltaika „pod klucz” w Rybniku

Jako profesjonalna organizacja działająca w obszarze odnawialnych źródeł energii oferujemy kompleksowe rozwiązania „pod klucz”. Naszym klientom z Rybnika, którzy chcą zlecić całościowy i profesjonalny montaż fotowoltaiki, proponujemy:
• fachowe doradztwo w doborze optymalnych paneli słonecznych i niezbędnego oprzyrządowania do fotowoltaiki pod kątem indywidualnych potrzeb i wymagań,
• pomoc w pozyskaniu dofinansowania z krajowych i unijnych programów publicznych,
• analizę warunków pogodowych i solarnej efektywności energetycznej fotowoltaiki w konkretnej lokalizacji,
• bezpieczny i bezinwazyjny montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu, elewacji oraz gruncie,
• serwis gwarancyjny i konserwację techniczną.
Produkty i usługi są skierowane do szerokiego kręgu odbiorców: gospodarstw domowych, małych, średnich i dużych przedsiębiorców rolniczych, przemysłowych i handlowych, urzędów, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, organizacji non-profit.

Fotowoltaika w Rybniku to nasza specjalność. Szukacie Państwo wiarygodnego i rzetelnego dostawcy paneli fotowoltaicznych? Zapraszamy do kontaktu. Systemy słoneczne to zdrowe powietrze i lepsza jakość życia!

Również zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła w Rybniku!