Instalacje fotowoltaiczne dostarczają zarówno czystą, jak i całkowicie darmową energię. Mamy dla Ciebie kompleksową ofertę montażu fotowoltaiki, która obejmuje również, pomoc w doborze mocy systemu do potrzeb gospodarstwa domowego. Dopasowanie wydajności instalacji produkującej prąd z energii słonecznej wymaga przeprowadzenia profesjonalnego audytu, który uwzględni m.in. następujące czynniki:

Oferowana przez naszą firmę fotowoltaika, którą montujemy na terenie Rybnika, pozwoli Ci, w dużej mierze uniezależnić się od lokalnego dostawcy prądu. Proponujemy ogniwa solarne i osprzęt, w tym falowniki, wyprodukowane przez cenione na rynku firmy. Czysta energia ze Słońca to optymalny sposób na połączenie ekonomii z ekologią. Inwestycja w naszą instalację może zwrócić się już po kilku latach. Każdego miesiąca oszczędzasz na rachunkach za prąd, a do tego możesz skorzystać z dotacji w ramach rządowego programu „Mój prąd”. Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy wstępną kalkulację kosztów wykonania instalacji!

Montujemy w Rybniku ogniwa fotowoltaiczne

Każda lokalizacja nieruchomości cechuje się odmiennymi warunkami, dlatego dla naszych Klientów przygotowujemy indywidualne projekty. Odpowiednio dobrana parametrami instalacja będzie się cechowała dużą wydajnością. Z tego powodu fotowoltaika, którą montujemy na terenie Rybnika,zapewnia duże oszczędności i pozwala na szybszy zwrot z inwestycji. Pamiętaj, że zgodnie z obecnymi przepisami nadwyżki wyprodukowanej energii elektryczności będziesz mógł magazynować. Jako właściciel domu jednorodzinnego możesz zostać prosumentem, czyli osobą, która może przesyłać prąd do sieci. Zgromadzony wykorzystasz np. późną jesienią lub zimą, gdy wydajność instalacji fotowoltaicznej jest niższa.

Ponieważ zatrudniamy doświadczony pracowników, gwarantujemy wysoką jakość wykonanych przez nas instalacji. Zamontowanie fotowoltaiki na dachu, prawidłowe podłączenie falowników, ułożenie okablowania i skonfigurowanie całego systemu wymagają odpowiedniej wprawy. Z tego powodu zostaw to zadanie w naszych rękach – zleć nam montaż paneli fotowoltaicznych!