Pompy ciepła - Ruda Śląska

Nasza firma DS Energy zajmuje się sprzedażą oraz montażem nowoczesnych urządzeń grzewczych, takich jak pompy ciepła. Klientom m.in. z Rudy Śląskiej i okolic oferujemy najwyższej jakości modele w konkurencyjnej cenie. Zamontowanie tego typu sprzętu w budynku mieszkalnym bądź firmowym pozwala na uzyskanie realnych oszczędności na rachunkach za ogrzewanie i prąd. Warto też mieć świadomość, że jest to w pełni ekologiczne rozwiązanie, będące neutralnym dla środowiska naturalnego.

Pompy ciepła w Rudzie Śląskiej – kiedy inwestycja się zwróci?

Szacowana wartość zakupu pompy ciepła, która sprosta zapotrzebowaniu energetycznemu domu jednorodzinnego o powierzchni od 180 do 250 m2, wynosi 45 000-75 000 zł. Na konieczne do poniesienia koszty składają się ceny samego urządzenia, jego wyposażenia dodatkowego zależnego od rodzaju i mocy, kosztu wykonania dolnego źródła oraz kosztu instalacji, rozruchu i kalibracji do potrzeb instalacji.

Zarówno doświadczenia samych użytkowników, jak i zapewnienia producentów wskazują, że w zależności od wielkości i awaryjności pomp ciepła inwestycja zwróci się po około 8-14 latach. Czy to dużo? W porównaniu do instalacji wykorzystujących piece na olej lub gaz – absolutnie nie. Jeżeli chcą Państwo wiedzieć więcej na ten temat, prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi z Rudy Śląskiej, którzy wykonają szczegółową kalkulację.

Jakie zalety mają pompy ciepła w Rudzie Śląskiej?

Montaż pomp ciepła w domu jednorodzinnym, która pracuje w systemie powietrze-woda staje się coraz bardziej powszechne. W zakresie przygotowania wody użytkowej w budynkach mieszkalnych urządzenie to cechuje bezobsługowy charakter, brak problemu magazynowania paliwa stałego, bezpieczeństwo.

Instalacja pompy ciepła w Rudzie Śląskiej może również zostać wykonany na zewnątrz budynku, co zapewnia oszczędność miejsca.

Nasi pracownicy podpowiedzą, gdzie najlepiej umieścić sprzęt, by wyglądał estetycznie na tle otoczenia. Fachowcy, których zatrudniamy, mają duże doświadczenie nie tylko w podłączaniu tego typu urządzeń, ale także w ich serwisowaniu. Warto zaufać ich wiedzy, którą systematycznie poszerzają, śledząc wszelkie nowinki na rynku nowoczesnych instalacji grzewczych.

Wszystko to sprawia, że montaż pompy ciepła jest przeprowadzany szybko i sprawnie, a inwestorzy nie muszą się obawiać długich i uciążliwych robót na terenie swojej posesji. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy inwestycja ma zostać zrealizowana w już istniejącym obiekcie, który jest modernizowany.

Co zyskuje właściciel pompy ciepła w Rudzie Śląskiej?

Co ważne, w przypadku tego typu systemu grzewczego eliminuje się kilka bardzo uciążliwych kwestii, które są związane z innymi sposobami ogrzewania pomieszczeń. Dzięki niemu unikną Państwo: 

Ponadto nowoczesny system sterowania całą aparaturą pozwala właścicielom na dużą swobodę. Instalacja pompy ciepła umożliwia zaprogramowanie odpowiednich temperatur zdalnie, z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. 

Sprzedawane przez nas modele pracują cicho i wydajnie. To wielofunkcyjne urządzenia, które zapewniają optymalny komfort termiczny w pomieszczeniach zarówno w okresie zimowym, jak i letnim. Pompy ciepła przez cały rok dostarczają ciepłą wodę użytkownikom. Dzięki wykorzystaniu do produkcji sprzętu najwyższej jakości materiałów wykazują się ponadprzeciętną żywotnością. Naszym klientom oferujemy profesjonalny montaż instalacji oraz wykonywanie systematycznych przeglądów technicznych. W razie konieczności podejmujemy się też napraw i prac konserwacyjnych.
Warto podkreślić, że decydując się na zakup pompy ciepła w Rudzie Śląskiej z naszej firmy, mogą Państwo liczyć na najniższe ceny na rynku. Ze szczególną starannością dbamy o dobór producentów, aby elementy naszych instalacji były najwyższej jakości.

Również posiadamy w naszej ofercie panele fotowoltaiczne. Fotowoltaika w Rudzie Śląskiej to nasza wizytówka, ponieważ wykonaliśmy tutaj wiele instalacji, a nasi klienci są bardzo zadowoleni.