Pompa ciepła

Jako specjaliści od Odnawialnych Źródeł Energii oferujemy Klientom, m.in. z Zabrza, pompy ciepła. Te nowoczesne urządzenia stanowią jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które pozwalają pozyskiwać czystą energię cieplną służącą do ogrzania CWU, jak i wnętrz domów jednorodzinnych. Z racji swojej ekologiczności, jak i możliwości energetycznego uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców, cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Proponujemy dwa typy pomp ciepła. Pierwszy – powietrze-woda – pozwala skutecznie ogrzać CWU oraz z powodzeniem działa w tzw. systemach hybrydowych. W pracy wykorzystuje powietrze poddawane wysokiemu sprężeniu, dzięki czemu pozyskuje się energię cieplną. Drugi rodzaj, charakteryzujący się najwyższą wydajnością, to modele gruntowe. W tym przypadku stosuje się specjalne wymienniki – poziome lub pionowe – które instalowane są w ziemi, mniej więcej na głębokości 2 metrów. Jako że temperatura gleby na tym poziomie pozostaje prawie przez cały rok na tym samym poziomie (niewielkie wahania sięgają od 7 do 13 stopni Celsjusza), urządzenie to gwarantuje wydajne ogrzewanie zarówno wody, jak i wnętrz budynku. Ponadto uzyskana z nich energia może zostać wykorzystana także do chłodzenia pomieszczeń podczas upałów.

Dlaczego warto wybrać pompy ciepła w DS Energy?

Jesteśmy doświadczonymi fachowcami specjalizującymi się w technologii OZE. Pragnąc zadbać o najwyższą jakość świadczonych usług, dysponujemy własnymi zespołami montażystów. Dzięki temu Klienci zyskują pewność, że zarówno pompy ciepła, jak i inne rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła są instalowane zgodnie z najwyższymi standardami. To zaś przekłada się na ich efektywność.

Ponadto DS Energy jest bezpośrednim importerem oferowanych sprzętów. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami, dostarczając zaawansowane rozwiązania, gwarantujące wieloletnie i bezawaryjne działanie. Oprócz tego jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjne ceny za proponowane urządzenia.

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane montażem pomp ciepła w Zabrzu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości, dotyczące tej technologii. Pomogą też dobrać sprzęt pasujący do oczekiwań.