Fotowoltaika - Dąbrowa Górnicza

Mamy rozwiązania, jakie pozwalają oszczędzać na elektryczności i energii cieplnej – nowoczesna fotowoltaika oraz pompy ciepła to instalacje, które cieszą się coraz większą popularnością. Firma DS Energy, działająca m.in. w Dąbrowie Górniczej, oferuje Klientom sprzedaż najwyższej jakości urządzeń, jak i ich profesjonalny montaż. Jesteśmy specjalistami od technologii OZE, mającymi bogate doświadczenie w swojej branży. Dzięki temu macie Państwo pewność, że zarówno dostarczony sprzęt, jak i wykonana instalacja spełnią najbardziej wymagające oczekiwania.

Odnawialne Źródła Energii mają liczne zalety, które trudno przecenić. Do największych atutów zdecydowanie należy fakt, że w ciągu kilku lat od montażu fotowoltaiki oraz pomp ciepła koszt uruchomienia się zwraca dzięki oszczędnościom uzyskanym na rachunkach za prąd. Z drugiej strony technologia OZE jest wysoce ekologiczna – na przykład montując panele słoneczne, można realnie zmniejszyć negatywny wpływ na lokalne, jak i globalne środowisko. Pompa ciepła pozwoli skutecznie ogrzać wnętrze domu, jak i CWU, co z kolei zmniejsza spalanie kotła CO lub w ogóle umożliwia jego likwidację. Oba rozwiązania są więc znakomite dla wszystkich osób pragnących zmniejszyć swój ślad węglowy do minimum.

Dlaczego warto wybrać nasze propozycje?

Firma DS Energy to grupa doświadczonych specjalistów, propagatorów Odnawialnych Źródeł Energii, którzy doskonale znają tę technologię i wiedzą, jak wykorzystać jej atuty. Dostarczana przez nas fotowoltaika, jak i pompy ciepła, to sprzęt pochodzący od renomowanych producentów, co stanowi gwarancję jakości i wieloletniej trwałości. Jednocześnie dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim importerem, możemy zaproponować te urządzenia w przystępnych cenach.

To jednak nie wszystko – wiemy, jak wiele zależy od profesjonalnego montażu. Dlatego też dysponujemy własnymi ekipami instalatorów, którzy dbają o najwyższy standard wykonania inwestycji. Bez problemu uruchomimy fotowoltaikę zarówno w nowych, jak i już istniejących domach, a potrzebna będzie tylko krótka i rzetelna analiza możliwości.

Fotowoltaika i pompy ciepła – korzyści z obu rozwiązań

Choć z powodzeniem można wybrać jeden z proponowanych systemów, to Klienci często decydują się na zakup i montaż ich obu. Wynika to z synergii między fotowoltaiką a pompami ciepła. Panele solarne zapewniają energię elektryczną zasilającą nie tylko domowe gniazdka, ale i działanie innych rozwiązań z obszaru OZE. To natomiast pozwala zmniejszyć pobór energii z sieci energetycznej do absolutnego minimum, w wielu przypadkach nawet gwarantując niemal całkowitą niezależność od zewnętrznych dostawców. Mimo więc relatywnie wysokich kosztów wejścia (czyli inwestycji), szybko się one zwracają dzięki oszczędności na elektryczności, jak i np. zakupie paliwa.

Jeśli więc interesują Państwa pompy ciepła czy nowoczesna fotowoltaika i szukacie odpowiedniej firmy w Dąbrowie Górniczej, zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą. Gwarantujemy, że wybierając prezentowaną ofertę, stawiacie Państwo na pełen profesjonalizm, jak i najlepsze rozwiązania z zakresu technologii OZE. Świadczymy również profesjonalne doradztwo – pomożemy dobrać urządzenia do konkretnych oczekiwań. W przypadku pytań pracownicy DS Energy udzielą niezbędnych odpowiedzi.