Fotowoltaika - Dąbrowa Górnicza

Mamy rozwiązania, jakie pozwalają oszczędzać na elektryczności i energii cieplnej – nowoczesna fotowoltaika oraz pompy ciepła to instalacje, które cieszą się coraz większą popularnością. Firma DS Energy, działająca m.in. w Dąbrowie Górniczej, oferuje Klientom sprzedaż najwyższej jakości urządzeń, jak i ich profesjonalny montaż. Jesteśmy specjalistami od technologii OZE, mającymi bogate doświadczenie w swojej branży. Dzięki temu macie Państwo pewność, że zarówno dostarczony sprzęt, jak i wykonana instalacja spełnią najbardziej wymagające oczekiwania.

Odnawialne Źródła Energii mają liczne zalety, które trudno przecenić. Do największych atutów zdecydowanie należy fakt, że w ciągu kilku lat od montażu fotowoltaiki oraz pomp ciepła koszt uruchomienia się zwraca dzięki oszczędnościom uzyskanym na rachunkach za prąd. Z drugiej strony technologia OZE jest wysoce ekologiczna – na przykład montując panele słoneczne, można realnie zmniejszyć negatywny wpływ na lokalne, jak i globalne środowisko. Pompa ciepła pozwoli skutecznie ogrzać wnętrze domu, jak i CWU, co z kolei zmniejsza spalanie kotła CO lub w ogóle umożliwia jego likwidację. Oba rozwiązania są więc znakomite dla wszystkich osób pragnących zmniejszyć swój ślad węglowy do minimum.

Fotowoltaika Dąbrowa Górnicza – dlaczego warto wybrać?

Firma DS Energy to grupa doświadczonych specjalistów, propagatorów Odnawialnych Źródeł Energii, którzy doskonale znają tę technologię i wiedzą, jak wykorzystać jej atuty. Dostarczana przez nas w Dąbrowie Górniczej fotowoltaika, jak i pompy ciepła, to sprzęt pochodzący od renomowanych producentów, co stanowi gwarancję jakości i wieloletniej trwałości. Jednocześnie dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim importerem, możemy zaproponować te urządzenia w przystępnych cenach.

To jednak nie wszystko – wiemy, jak wiele zależy od profesjonalnego montażu. Dlatego też dysponujemy własnymi ekipami instalatorów, którzy dbają o najwyższy standard wykonania inwestycji. Bez problemu uruchomimy fotowoltaikę zarówno w nowych, jak i już istniejących domach, a potrzebna będzie tylko krótka i rzetelna analiza możliwości.

Pompy ciepła i fotowoltaika w Dąbrowie Górniczej – korzyści z obu rozwiązań

Choć z powodzeniem można wybrać jeden z proponowanych systemów, to Klienci często decydują się na zakup i montaż ich obu. Wynika to z synergii między fotowoltaiką a pompami ciepła. Panele solarne zapewniają energię elektryczną zasilającą nie tylko domowe gniazdka, ale i działanie innych rozwiązań z obszaru OZE. To natomiast pozwala zmniejszyć pobór energii z sieci energetycznej do absolutnego minimum, w wielu przypadkach nawet gwarantując niemal całkowitą niezależność od zewnętrznych dostawców. Mimo więc relatywnie wysokich kosztów wejścia (czyli inwestycji), szybko się one zwracają dzięki oszczędności na elektryczności, jak i np. zakupie paliwa.

Jeśli więc interesują Państwa pompy ciepła czy nowoczesna fotowoltaika, która umożliwia konwersję promieniowania słonecznego w energię elektryczną i szukacie odpowiedniej firmy w Dąbrowie Górniczej, zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą. Gwarantujemy, że wybierając prezentowaną ofertę, stawiacie Państwo na pełen profesjonalizm, jak i najlepsze rozwiązania z zakresu technologii OZE. Świadczymy również profesjonalne doradztwo – pomożemy dobrać urządzenia do konkretnych oczekiwań. W przypadku pytań pracownicy DS Energy udzielą niezbędnych odpowiedzi.

Fotowoltaika w Dąbrowie Górniczej – zaoszczędź dzięki fotowoltaice

Podstawową zaletą fotowoltaiki są wymierne oszczędności dla gospodarstw domowych oraz firm. Mieszkańcom i przedsiębiorcom z Dąbrowy Górniczej DS Energy oferuje bezinwazyjny montaż instalacji fotowoltaicznych na każdej dachówce budynku lub bezpośrednio na nieruchomości gruntowej przy pomocy specjalnych konstrukcji.

Odnawialne źródła energii można także wykorzystać do celów grzewczych. Wystarczy zainstalować układ hybrydowy składający się z kolektora słonecznego i pompy ciepła. Urządzenia te pozwalają na wykorzystanie przez cały rok zgromadzonej w powietrzu energii cieplnej do ogrzewania budynku i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Projekt techniczny musi zostać poprzedzony właściwą analizą finansową i energetyczną. Nasz zespół ekspertów wykona niezbędne obliczenia, tak aby inwestycja była ekonomicznie efektywna.

Fotowoltaika i pompy ciepła w Dąbrowie Górniczej to sprawdzone rozwiązania, dzięki, którym można poprawić swój budżet i zwiększyć energetyczne bezpieczeństwo.

Również zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła w Dąbrowie Górniczej